Przystań żeglarska

Przystań żeglarska w Dąbkach jest miejscem wielu imprez sportowych i rekreacyjnych.

Zawody w windsurfingu o Puchar Wójta Gminy Darłowo lub o Puchar Polski są doskonałą formą promocji tego kąpieliska.

Rekreacja z Mistrzostwami Polski w pływaniu na Bele Czym, to doskonały pomysł na letnią zabawę na jeziorze, która przyciąga rzesze widzów.

Po jeziorze można popływać także stateczkiem spacerowym o nazwie Milka, lub 7 - 8 osobowym katamaranem. Na przystani znajduje się wypożyczalnia sprzętu pływającego, szkoła windsurfingu, mała przystań jachtów i innych środków pływających.

Dzięki kanałowi Szczyckiemu, możliwa jest rekreacja wodna na jeziorze, a także na pełnym morzu. Przystań i plaże wokół jeziora to miejsce częstego plażowania wielu osób.

Dodaj opinię

W południowej części uzdrowiska, na brzegach Bukowa, znajduje się centrum sportów wodnych. Zbierają się tutaj najróżniejsze statki, łódki i łódeczki - małe wycieczkowce, jachty żaglowe i motorowe, kajaki, rowery wodne… Rzecz jasna nie brakuje wszelkiej maści szkółek i wypożyczalni sprzętu. Kanał Szczucki pozwala wypłynąć bezpośrednio z jeziora na Bałtyk.

Filmowaniem Przystani żeglarskiej może zająć się firma KM Studio filmy reklamowe Wrocław

Przystań żeglarska adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Przystań żeglarska, zobacz gdzie w Dąbkach zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Przystań żeglarska.
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Przystań żeglarska opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij